همه دسته بندی ها
  Filters
  اولویت ها
  جستجو

  فروش و تامین کالای تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

  شرکت گروه مهندسین تتا سعی نموده است با دریافت انواع نمایندگی های لازم از شرکت های معتبر داخلی و خارجی با تکیه بر بخش بازرگانی قوی خود درصدد تهیه و تامین اقلام مورد نیاز کلیه آیتم های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی نظیر لوله و اتصالات، اقلام موتورخانه مرکزی و پکیج، سیستم های تهویه مطبوع و کلیه اقلام برقی پروژه های خود برآید. خط مشی این بخش سرعت، دقت و کیفیت تامین کالا برای کارفرمایان و مهندسان می باشد.

  گروه مهندسین تتا با داشتن چند نمایندگی معتبر از شرکت های داخلی و خارجی، توانایی تامین کلیه آیتم های اجرایی در بخش الکتریکال تمامی پروژه های ساختمانی را دارد و انجام کلیه مراحل تاسیسات برقی، انجام پروژه های هوشمند سازی و غیره از دیگر فعالیت های این بخش می باشد.

  بخش ساختمانی یکی از حوزه های اصلی فعالیت گروه مهندسین تتا را تشکیل می دهد. گروه تتا در این حوزه از جمله شرکت های پیشرو به شمار می رود که در زمینه دانش فنی، داشتن نیروهای جوان، متعهد و به روز، استفاده از مدرن ترین ابزارهای اجرایی و مهندسی، استفاده از متخصصین کارآزموده از شرکت های سرآمد این حوزه به شمار می رود.

  گروه مهندسین تتا در زمینه تاسیسات مکانیکی اعم از پایپینگ، سیستم های سرمایش و گرمایش، سیستم های تهویه مطبوع دارای سابقه طولانی هم در زمینه اخذ نمایندگی های شرکت های داخلی و خارجی و هم در زمینه نصب و اجرا و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد. سابقه انجام پروژه های شاخص در داخل و خارج کشور نشان دهنده این ادعا می باشد.

  نظر خود را وارد نمایید.