همه دسته بندی ها
  Filters
  اولویت ها
  جستجو

  راهنمای اولیه ی خرید کولرگازی اسپیلت

  امروزه استفاده از کولرگازی در سرتا سر دنیا جدی تر شده و اکثر مردم برای گرمایش و سرمایش محیط های کاری، اداری و منزل خود از کولرهای گازی بهره مند می شوند. دستگاه های تهویه مطبوع از ارجحیت بسیار بالایی برای کاربران برخوردار می باشند و در این میان کولرهای اسپلیت در مقایسه با سایر تجهیزات از مزیت های بسیار بیشتری برخوردار هستند.

  در ادامه قصد داریم مهم ترین مواردی که در انتخاب و خرید کولرگازی و اسپلیت حائز اهمیت هستند تا برای شما شرح دهیم تا با آگاهی و علم بیشتری، اقدام به خرید کولرگازی کنید و خریدی رضایت بخش داشته باشید.

  اولین موضوع در انتخاب کولرگازی : برند و گارانتی

  مهم ترین موضوع در انتخاب کولرگازی، برند و نوع گارانتی شرکت مورد نظر می باشد و شما باید برای این موضوع ارزش زیادی قائل باشید و کولرگازی خود را از معتبرترین برندهای روز دنیا تهیه کنید که سابقه ی درخشانی دارند و بعد از خرید کولر، کارت گارانتی معتبر به شما اعطا کنند. البته نباید فراموش کنید که این محصول باید در شهر یا نزدیکی شهر شما نمایندگی و خدمات پس از فروش نیز داشته باشد.

  دومین موضوع در انتخاب کولرگازی : مصرف برق و برچسب انرژی

  امروزه نه تنها برای خرید کولرگازی، بلکه برای خرید تمامی وسایل برقی باید محصولاتی را خریداری کنید که دارای برچسب انرژی باشند و شما آگاهانه اقدام به خرید کولرگازی مورد نظر خود بفرمایید. کولرگازی مورد نظر شما باید دارای برچسب انرژی باشد و در این میان بهتر است کولرگازیی که انتخاب می کنید، دارای رده های انرژی بالا نظیر A,A+,A++ و B باشد تا هزینه ی برق شما در پایان هر دوره شما را وحشت زده نکند.

  البته این نکته را نیز به یاد داشته باشید که کولرهای گازی یا اسپلیت های اینورتر دار، مصرف برق کمتری نسبت به سایر کولرهای گازی دارند و در موقع خرید باید به این مورد نیز دقت کافی بفرمایید.

  سومین موضوع در انتخاب کولرگازی : ظرفیت سرمایش کولر گازی و اسپلیت

  به یکی از مهم ترین آیتم ها در انتخاب کولرگازی رسیدیم و شما برای محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت مورد نیاز خود باید ازاء هر متر مربع از متراژ ساختمان حدود 580 تا 640 (BTU) و درطبقاتی که بالای آنها پشت بام می باشد،به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 580 تا 860 (BTU) درنظر بگیرید.

  به عنوان مثال : برای یک اتاق 11 متری اسپلیت 9000 و برای سالن 40 متری اسپلیت 24000 می تواند گزینه های مناسبی باشد.

  در صورت تفاوت در شرایط محیط شما نسبت به اعداد اعلام شده و یا تردید در این رابطه، می توانید قبل از سفارش خرید کولر گازی و اسپلیت با کارشناسان مشاوره ی ما در تماس باشید.

  مواردی که در بالا گفته شد، مهم ترین آیتم ها در انتخاب کولرگازی می باشد و شما باید در موقع خرید کولرگازی اسپیلیت، به این موراد اشراف کامل داشته باشید تا بتوانید خریدی اقتصادی و مطمئن داشته باشید.

  نظر خود را وارد نمایید.